| SecretKiss a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant avon la 12 ani. Ma voi inscrie pe numele mamei mele insa am o intrebare! O sa fiu platita nu?straight face Daca da, cat poate fi maximul (bani) pentru. o persoana de varsta mea?

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

Saluthappy

Normal ca vei fi platita, dar trebuie sa fi un pic responsabila. Tu trebuie sa te duci la oameni[prieteni, colegi.] sa le prezinti brosura sa strangi comenzi peste 110 lei... dupa sa imparti comenzile...mai multe chestii daca te hotarasti sa fi reprezentant da-mi mesaj si te inscriu eu si iti raspund la mai multe intrebari daca ai. Sunt reprezentant avon de mai mult timp si ma pricep.deci daca vrei trimite mesaj si te ajut,:*

1 răspuns:
| Cory_1336 a răspuns:

Te pot inscrie eu.ai discaunt de pana la 40%in functie de valoarea comenzii si ai si cadouri.dar numai pe numele mamei pentru ca tu nu poti ca n-ai 18ani. uite id-ul meu cory_nelly76. vorbim mai mult acolo