| SecretKiss a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant avon la 12 ani. Ma voi inscrie pe numele mamei mele insa am o intrebare! O sa fiu platita nu?straight face Daca da, cat poate fi maximul (bani) pentru. o persoana de varsta mea?

Răspuns Câştigător
| FunAngel2650 a răspuns:

Si eu am 13 ani si sunt reprezentant avon si normal ca m-am facut pe numele lui mama si mi-a trebuit si cnp-ul ei si tot dar despre bani e alta poveste: de ex daca ai comanda de 500 de lei tie iti revine 10 sau 15% sau chiar mai mult.Totul depinde de cata comanda ai.Banii acestia ti se vor atribui at cand vei plati comanda si daca ai ceva pus la avon poate din banii care vor fii ai tai poti sa iti platesti obiectul pus la comandahappy Sper sa te ajutebatting eyelashesbatting eyelashesfunda?puppy dog eyes

1 răspuns:
| andreutza05_1656 a răspuns:

Buna! eu sunt coordonator avon de vreo 15 ani, tot la 12 ani m-am inscris ei eu prima data tot pe numele mamei mele, cand vei implini 18 ani te vei trece pe numele tau daca vrei! te pot ajuta cu inscrierea si cu alte intrebari daca ai sau probleme, iar din pct de vedere al castigului depinde de comanda, poti ajunge si la 40% din valoarea comenzii tale! mult succes, contacteaza-ma la id andreutza_05 pentru mai multe informatii sau lasa-mi un msg pe TPU!