| Runa100 a întrebat:

Buna!

As vrea sa fac un curs acreditat de nutritionist canin dar nu gasesc unde se face asa ceva.
Caut, daca exista, un curs online sau in Timisoara pentru ca lucrez si nu dispun de deplasari in alte orase(inclusiv in engleza e perfect cat timp sunt acreditate)
Aveti idee unde sa caut?
Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine merge nene cu cîinele la nutritionist, oamenii nu au bani sa manince ei ce sa le mai dai animalelor mese variate, nu faci nimic cu cursul, gîndeste te ca oamenii nu merg la nutritionist si maninca haotic, animalele traiesc mai mult ca oamenii, si nu se mai imbolnavesc ca sunt obisnuite cu foamea sau sa manince resturi de alimente deci nu este o idee buna dai bani degeaba si loc de munca nu vei gasi

| dullcat a răspuns:

Buna.Vezi pe grupurile dedicate pentru medici veterinari, sigur sunt postate mereu cursuri pe acestea.

Răspuns utilizator avertizat