| Rechin a întrebat:

Buna
As vrea sa infintez o campanie anti fumat.Cum as putea sa strang voturi de la oameni in cel mai scurt timp.Va rog, fiti de partea mea.Astept indei cum putem sa oprim acest drog legal.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

E democratie,fiecare face ce vrea,nu poti interzice asa ceva oamenilor. Eu una te-as sustine, nu sa le interzic, ci doar sa-i ajut sa renunte, sa-i fac sa inteleaga ca nu le fac bine!

| Rockart a răspuns:

Bună! Eu sunt de partea ta.Dar să fim serioşi acum, nu îi putem opri.