| totElodia a întrebat:

As vrea sa ma apuc de break-dance sau street-dance. (mai mult as vrea break-dance).
Stiu ca sunt fata, dar, chiar vreau sa incerc, indiferent de cat de greu este. Cunoasteti undeva in Prahova cursuri de break-dance? Unde? Si cat costa abonamentul pe luna (daca stiti)? De preferat undeva, prin Ploiesti, Campina, dar poate fi oriunde in Prahova.
(scuzati categoria).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Cicorel a răspuns:

Dansploiesti.blogspot.ro - Cursuri de dans Hip Hop in Ploiesti. Ne gasesti la site-ul de mai sus sau pe mess la ilovehiphop_ds@yahoo.com

| Adrian_4847 a răspuns:

Ma, organizeaza o scoala de dans din buc, o tabara de street dance foarte tare. http://dancecamp.streetdance.ro. e foarte tare si vine lume din toata tara. a fost foarte tare anul trecut si abia astept si anul asta. :D

| Csiii a răspuns:

Eu stiu doar de street-dance in Bucuresti, costa 100 lei pe luna am vrut sa merg si eu dar eu sunt din targoviste si cursurile sunt sambata si duminica.sad sper ca te-am ajutat.

| TheMe a răspuns (pentru Csiii):

Si eu sunt tot din Targoviste si vreau acelasi lucru. Am cautat ceva timp si nu am gasit niciun centru unde sa se predea break dance la noi in oras. Tu ai gasit ceva?

| Faster_B_Boy_1990 a răspuns:

Eu predau breakdance in Ploiesti! Ma gasiti pe FB B Boy Faster pentru mai multe detalii!