| steph0717 a întrebat:

Scuzati categoria dar este cea mai vizualizata. Ce cursuri de japoneza stiti (de preferat sa se tina ori in Prahova sau in Bucuresti) care sa inceapa vara sau toamna si sa dureze minim o luna jumate?
Daca stiti astfel de cursuri cam cat m-ar costa.

2 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Si daca e cea mai vizualizata, ce? trebuie sa postezi aici?
uite aici jectii de japoneza. iami-ceam-lung, ia-coiu-cu-tava, tio-nping-tio-ndes, adamura-sugipula

| steph0717 explică (pentru ChioruL14):

Inainte de a raspunde ar trebui sa iei niste lectii de romana.Nu inteleg ce te-ar fi putut deranja asa de mult incat sa te faca sa reactionezi in felul acesta.Nu trebuia sa iti irosesti ''imaginatia'' ca sa gasesti aceste replici inteligente.