| Aishaa a întrebat:

as vrea sa-mi spuneti despre cancerul osos despre tratemente, nu stiu, nu de pe net va rog, pentru cei care au avut persoane cu cancer osos ce s-a intamplat si nu stiu.va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| brjr1 a răspuns:

Buna Aishaa,
Daca tu sau cineva apropiat tie are aceasta problema cel mai bine e sa discuti cu un oncolog. Acesta iti poate oferi toate explicatiile necesare. Cum se trateaza, riscuri si toate celelalte implicatii intervenite in aceasta boala grea. In cazurile acestea experientele celor din jur nu prea iti pot face bine. Sanatate!