| cory_4767 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu daca bolnavii de hepatita B se pot vindeca? si dk da cum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danutza_2917 a răspuns:

Unii se vindeca, depinde cat de grave sunt simptomele, cat de mare e viremia. Trebuie tinut regim asociat cu o cura cu produse naturale pana in momentul in care virusul dispare sau devine inactiv. Ma poti contacta pe mess sau mail la id dpocaznoi@yahoo.com ca sa-ti recomand o cura in functie de analizele tale.

3 răspunsuri:
| ema_4030 a răspuns:

Sincer nu cred ca se poate vindeca de tot dar se poate ameliora. fratele meu a avut si acum se simte ok, a facut niste tratamente naturiste pe baza de propolis sau ceva de genul. incearca la un medic naturist

| noink a răspuns:

Si bunicul meu are hepatita b si s-a vindecat printr-un tratament de la o doctorita din buc