| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca e dureros cand iti faci piercing in buza happy. Multumesc. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CosmiNeeel a răspuns:

Da o sa te doara pe moment, si vei avea ceva probleme pana la acomodare, in rest e ok >big grin

5 răspunsuri:
| BarBye a răspuns:

Dupa parerea mea nu se mai poarta piercing`urile :d mai ales in buza.

| CosmiNeeel a răspuns:

Bea si ceva inainte si no problemhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In cazul in care nu iti dai cu sprei pentru dezinfectare mai intai si cu sprei de amortire, va fi foarte dureros...te-as sfatui sa nu incerci...

FUNDA?

| florynambrozie a răspuns:

O sa te doara daca tzil face pe viu si nu`ti da cu spray (am uitat cum se numeste, e un spray gen k o anestezie si nu simti nimic) dar o sa te doara putin pana se vindeca acolo si gatahappy

| Ade8283 a răspuns:

Eu mi l-am facut singura..doare cand rupi pielita din spate in rest nimic, greu de suportat. Bafta! :*