| IuliaAle a întrebat:

happy As vrea sa va intreb, fetelor...ati incercat careva pachetul Slim&Fit si Detoxicolon? Daca da, sunteti multumite de rezultat? Nu as vrea sa incep cura si dupa renuntare sa ma ingras si mai mult sau sa am probleme de sanatate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| darkgirl58 a răspuns:

Buna multe medicamente promit foarte mult insa din experienta mea iti spun ca nimic nu e mai bun decat sa mananci moderat. Daca vei incerca pachetul vei avea consecintele sa te ingras si mai mult sti corpul se detoxifiaza dar in acelasi timp se obisnuieste cu medicamentul si apoi te vei ingrasa nu incepe medicamentele astea daca intr-adevar vrei sa slabesti mananca totul moderat poti manca si carne dar cate putin si un sfat valoros mananca cu cel putin 2-3 ore inainte sa te culci sa se digere hrana