| Tsukuyomi6 a întrebat:

Daca am 1 dinte stramb poate sa mi-l scoata si sa imi faca un implant sau sa imi puna dinte de portelan? daca da, cam cat ar costa? este mai scump de 1000-1500 de lei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Daca este sus poate fi mai dificil. Si depinde de dinte. Poti sa te astepti la cam 1000 de euro sau mai mult si dureaza 6 luni sau mai mult. Incepi prin a explora daca poate fi indreptat cu aparat dentar.