| Ionelarebela a întrebat:

Buna as vrea si eu sa va intreb ceva cum este doctorita sanda popa de la spitalul de urgente oftalmologic bucuresti. vreau mai multe inf despre ea daca ati fost acolo s v-ati operat sau daca ati auzit despre ea.si as vrea sa mai stiu daca operatia de cataracta (varsta fiind de 64 ani) e dificila? multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt din bucuresti asa ca nu stiu nimic despre respectiva doctorita
dar bunica mea sa opereat de cataracta, are peste 80 de ani si a fost un succes dar la inceput nu voia sa o opereze ca are probleme cu inima... acum depinde cat de dificila este operatia in functie de starea pacientului