| Mariana155 a întrebat:

Aseara cu putin inainte de miezul noptii am avut o stare de neliniste puternica si nu stiu carui fapt se datoreaza acest lucru si cand m-am pus sa dorm am simtit o presiune asupra capului, si simteam parca ca imi ardea creierul si nu reuseam sa dorm deloc parca simteam ca o luam razna si cand incercam sa ma gandesc la ceva simteam un disconfort psihic si dintr-o data imi era foarte cald.Trebuie sa precizez si faptul ca menstruatia nu mi-a mai venit de 2 luni, iar insarcinata nu am cum sa fiu. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Ai avut un puseu de tensiune. Mergi pe ceai de crețișoară pentru stimularea apariției menstrei, dozările hormonale.
Sănătate!
Pa, pa.

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Inseamna ca ai avut o presimtire ca se v-a intampla ceva rau

| eueueueueudoareu a răspuns:

Poate fi o presimtire, dar poate fi si o durere de cap pe care, exprimandu-ma popular, tot omu' o mai are, nu? ar fi bine sa mergi la un medic daca durerile continua!
funda?