| anonim_4396 a întrebat:

Buna , aseara pe la 3 noaptea cand stateam la calculator m-a luat o durere puternica in piept in partea dreapta ... apoi in cateva minute durerea s-a extins pana la spate prin zona omoplatului, apoi mi-a trecut pieptul dar durerea de la spate s-a extins si ma durea toata partea dreapta a spatelui de sus pana jos, nu am putut sa dorm deloc, acum ma doare in dreapta jos pare sa fie la rinichi dar nu am nicio problema cu urinatul. sad Ce as putea sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Tobosarul a răspuns:

Sa nu mai stai asa mult in fata calculatorului happy si mie mi s-a intamplat happy
o sa fi bine daca o sa faci cum ti am zis happy

| lexia01 a răspuns:

Deobicie din cauza oboselii acumulate in timp.sunt junghiuri iar ca metoda de combatere putina odihna si o pastila de Ca cu vitamina D daca mai simti.