| MamaOmida69 a întrebat:

Astazi am observat pe coloana am o umflatura mai ciudata care doare daca apas. ar putea fi ceva rau? Adica ar putea sa fie stramba coloana sau e doar o umflatura de la altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zzzo a răspuns:

Pai si eu am in partea de sus, langa ceafa...e dor osul mai tarewinking nu e o problema, dar pentru linistea ta, poti merge la un doctorhappy

3 răspunsuri:
| Justmed a răspuns:

Poate fi orice...o umflatura d ela unmedicament sau aliment, o lovitura sau chiar o tumora.va trebui sa conulti un medic

| Crystynyk1 a răspuns:

SI eu am patit la fel dupa ce m am dat la balci in ciocan...Mi s a umflat putin coloana, apoi mi a ttrekut.m am speriat dar...nu a fost nimic grav

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai sigur, mergi la medicwinking