| justanotherprettyface a întrebat:

astazi am observat pe lenjeria intima o secretie maronie, destul d eputin. care sunt cauzele? vi s-a intamplat? cred ca am racit

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

E ciclul, nu ti-ai dat seama?

| ale a răspuns:

Buna daca nu ti-a venit pana acum menstruatia ar putea fi aia daca nu, esti racita. Daca mai observi aceasti chestie in urmatoararele zile si tu ai menstruatie(ma refer ca ai avut pana acum) mergi la doctor sa nu ai altele.

| TąNyą a răspuns:

Eu zic că ai infecţie vaginală.

FantaSZy.