| Nikoooooooo a întrebat:

deci azi am gasit pe lenjeria intima o pata mare maronie ce este? ciclu sau? inca nu mi-a venit ciclul

6 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

E posibil sa fie ciclu, sangele cand se usuca devine maroniu.

| iulikka a răspuns:

Este o scurgere, inseamna ca peste cateva zile o sa-ti vina cicluhappy

| venusdoom a răspuns:

Normal ca ii ciclu asta sau ai facut pe tinelaughing

| WeaponGirl a răspuns:

Scurgerile maronii reprezinta resturi de cheaguri de sange eliminate cu greutate. cauzele pot fi multiple.ex. fibrom uterin, chisturi ovariene, metroanexite,cervicite, salpingite, chiar sarcini extrauterine, infectii etc sfatul meu e sa mergi la medic

| Birjaru a răspuns:

Te-ai **** pe tine

| biancaalexe a răspuns:

Inseamna ca in curand o sa iti vina si ciclu.winking