| mariaalexandraand4837 a întrebat:

Buna! Aveți idee dacă se poate și dacă da cum pot accesa parcursul unui medic? Ce facultate a terminat, unde, când? Mi se par niște informații foarte utile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unui medic, la modul general sau al unui anumit medic?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum, ca asta este istoricul lui personal, care nu-i scris nicaieri.
Il poti intreba personal pe acel medic, daca esti atat de curioasa.

| Catrice a răspuns:

12 ani medicina și esti medic simplu

| Hyperion7 a răspuns:

Legal nu cred că poți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar dacă își postează public CV-ul. Eu am găsit multe înfomații despre anumiți medici în CV-uri postate online. Dar trebuie scormonit după ele, cautat pe google, etc.

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Numai daca el si-a publicat aceste date. Altfel, nu.

| MireP a răspuns:

La ce iti sunt utile aceste informatii?

Răspuns utilizator avertizat