| CrazyYoyo a întrebat:

azi dimineata am fost operata in calcai din cauza la niste bataturi care au fost extinse pe tot piciorul.
Am intrat in sala de operatie cu capul sus si foarte curajoasa. Insa, acasa am inceput sa plang din cauza ca nu-mi vine sa cred ca am facut astalaughing
Ceea ce ma streseaza este: De ce doare la anestezia locala? ( acul il simteam extrem de gros, in timpul anesteziei zici ca imi taia piciorul sad )
Am doua copcibatting eyelashes doare cand se scot atele?laughing ( Atele mi s-au parut la fel de groaselaughing credeam ca sunt putin mai subtiri.)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Biiskrem a răspuns:

Doare că e normal, și dacă ai fi fost anesteziată total te-ar fi durut după. Nu e piciorul teleportat de acolo să zici că nu-i motiv să te incomodeze. laughing

Te va durea, dar nu foarte tare. Be strong! :d

| Lia_Emi_2000 a răspuns:

Nu nu o sa doara... si daca o sa te doara nu o sa te doara tare te asigur eu!

| Lia_Emi_2000 a răspuns:

Nu nu o sa doara... si daca o sa te doara nu o sa te doara tare te asigur eu! am trecut si eu prin situoatia asta sad! insanatosire grabnica!