| ross a întrebat:

Buna, buna!
As vrea sa pierd ceva din greutate, sa mai slabesc, insa nu prea mult, cam 5 kg max. Ce tipuri de exercitii sa fac, incat sa nu slabesc mai mult de 5 kg? Sau doar din dieta as putea face asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Cardio. Sa mareasca frecventa cardiaca - alergat, inot, aerobic, etc.

| ancaval a răspuns:

Dieta cu lămâie, 14 zile. Caută pe net.