| r0b3rt97 a întrebat:

Care e e cea mai buna metoda de a scapa de parul de sub buric? Pot sa-l rad cu bigul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi, evident, asta dacă vrei să-ţi crească "BARBĂ" şi acolo rolling on the floor

Lasă-l în pace!
Doar NU vrei să fii finuţ ca o fată laughing

Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Il smulgi cu penseta

| Rebecca123 a răspuns:

Big-ul doar intesifica firul de par facandu-l mai des si mai aspru.Iti recomand ceara sau aparatul de epilat!

| Radu994 a răspuns:

Nu prea ai ce face cu parul de sub buric, daca il razi va creste iarasi si va fi mai mult