| Bogdan8102 a întrebat:

Buna!
Cat costa plombarea unui dinte din fata + carie?
P.S:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WhiteMoon a răspuns:

Pai la mine in oras blomba pentru o masea este 50 iar sa blombezi un dinte din fata este 45 iar +carie se adauca 5 anestezia si ria este inclusa in plombare. Dar cum a spus si NoTurbinaNoGood fiecare dentist are preturile lui. Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fiecare dentist are preturile lui.
Unde merg eu sunt afisate pe usa, cred ca toti sunt obligati sa le afiseze.