| anonim_4396 a întrebat:

Cateva alimente bune pentru memorie. multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Biank_7620 a răspuns:

Buna happy

Pestele, Gingko Biloba (o planta cu rezultate remarcabile in privinta memorarii), Apa, Sanacul, Salata de varza si sfecla rosie, Ceapa, Vinul rosu, Chimenul(ceaiul de chimen), Citricele(kiwi, portocalele, lamaile, grepfruturile), Ouale, Alunele si nucile, Salvia, Ciocolata

Cam atatea...cred ca mai sunt...

Sper ca te am ajutat cu ceva...

funditabatting eyelashes?

Bafta happy

| justME_5139 a răspuns:

Spanac, creier, ficat de pui, ardei, cereale integrale, brocoli, etc

http://delly.garbo.ro/......lenta.html

funda?:d

| Doddel a răspuns:

Ciocolata
Gingko Biloba
Pestele
fructele
Salata
Alunele cam atat stiu

| Baby a răspuns:

Si cum o sa tii minte care is alea?!laughing
glumesc:d

| dollydee a răspuns:

Nuci, migdale, banane, mere...

| SRB a răspuns:

Ciocolata