| Eu_8005 a întrebat:

Ce absorbante sunt mai groase nu mai lungi dar mai groase?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Bunahappy
Bellabig grin
sunt foarte bunehappy
sunt ca si always doar ca sunt mai groasebig grin
sunt chiar mai ieftine si mai bune, eu sunt multumita de elehappy

| allleeeee a răspuns:

Always mi se par destul de bune.

| Stefania a răspuns:

Always `love struck!

Sunt cele mai bune, ti le recomand cu multa incredere, tin mult mai mult decat celelalte, odata am incercat Libres Classic, dar nu sunt bune de nimic `hee hee. Alway forever`love struck

[{ By °oღ♥MiCo0TzA♥ღo° ♥PiNkY♥ }]

| JustAGirl_3031 a răspuns:

Always Maxi! Chiar iti recomand, sunt extrem de bune si groase.

| ilincush a răspuns:

Cele mai bune sunt cele always. ti le recomand cu caldura, tin cea mai lunga perioada de vreme.

| Enescu_Alice_1993 a răspuns:

Bella Rose