| KATYBLACK a întrebat:

Ce fel de absorbante folositi? Nu stiu pe care sa le aleg de la always. Sunt mult prea multe. Eu vreau sa fie cele mai groase si mari si nu le gasesc. Poate imi spuneti voi care sunt cele mai mari si groase.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cele albastru inchis de noapte sunt cele mai bune ca absorb mult si sunt lungi deci sunt mult mai mici sansele sa te patezi.

| whatevernvm a răspuns:

Nasol suna mari si groase.
Anyway, cele mai lungi stiu ca sunt cele albastru inchis, night parca. Grosimea e relativ aceeasi, doar ca unele absorb mai bine, scrie pe ambalaj de obicei

| Bobbb a răspuns:

Mai bine vorbesti cu mama ta sau un medic ginecolog decat sa te stie toata tara

| Adry05 a răspuns (pentru Bobbb):

Ai si tu dreptatea ta dar totusi nu cred ca ciclul este un subiect Tabu. Absolut orice fata are si ar trebui sa-l privim ca pe ceva natural. Poate tipa voia sa stie efectiv niste exemple concrete de la fete, mai multe pareri.