| cretzulina22 a întrebat:

Ce parere aveti despre Cerealele Fitness?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Cerealele Fitness sunt o bună alegere. happy Mie îmi plac foarte mult, consum în fiecare dimineață cu lapte. Depinde de gusturile fiecăruia dintre noi.
Cerealele Fitness sunt bune pentru un stil de viață sănătos și pentru a slăbi. :d Eu sunt mulțumită de prețul acestora și de calitatea produsului în site.
Îl pot recomanda oricui, din proprie experiență.
Ție îți plac cerealele Fitness? happy

| cretzulina22 explică (pentru Maariiaa):

Buna,

Si eu am inceput o noua dieta, la micul dejun consum 30 gr cereale Fitness (cele cu iaurt sunt preferatele mele), si putin lapte, doar 120kcal +kcal laptelui, o felie paine prajita cu unt si o cafea cu lapte, sunt in jur de 300 kcal, deci nu cred ca e prea mult.Eu am voie sa consun 1771 kcal zilnic, si cred ca imi incep destul de bine ziua! Asociat cu sport de 3 ori pe saptamana, sper sa dea rezultate si sa mai pierd din greutate!

| Maariiaa a răspuns (pentru cretzulina22):

Îți doresc mult succes! happy Dacă reușești, poate îmi spui și mie cum, o prietenă are nevoie și chiar aș dori să o ajut. kiss Succes!

| cretzulina22 explică (pentru Maariiaa):

Sa fie! Am dat jos aproape 4 kg intr-o luna, dar am fost acasa si am pus 800 grame,asta nu e f grav,dar e f grav ca am pus din nou grasime,iar muschii au disparut din nou! In rest,ce pot sa zic,am renuntat la tot ce inseamna sucuri,paine,paste,dulciuri... dupa cum se stie! O sa revin dupa o perioada, si iti scriu cat de bine stau cu kg! Dc pot, cu drag ajut pe oricine cu sfaturile mele! :* O seara frumoasa iti doresc!

| Maariiaa a răspuns (pentru cretzulina22):

Îți mulțumesc! Nu cer sfaturi pentru mine,ci pentru buna mea prietenă care se confruntă cu grăsimea,eu, din fericire, nu am avut probleme niciodată din acest punct de vedere.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Va mentine in forma (ca sa nu prindeti kg in plus).

| MyMindRules a răspuns:

Sunt bune, dar cu toate astea au multe calorii, chiar daca spune ca te mentine in forma.
Bft!

| cretzulina22 explică (pentru MyMindRules):

Pai 30 de grame au 120 kcal, dc mancam un pachet in 3 zile,chiar au multe calorii,dc sunt consumate asa cum scrie acolo, ajuta, cel putin asa spune lumeahappy!

| fratiikaramazov a răspuns:

Sunt bune la gust( cele simple) si mi se par destul de sanatoase. Intr-o vreme mancam destul de multe. Insa nu mi se pare ca daca mananci in fiecare dimineata te ajuta sa iti mentii silueta. Asta depinde si d ce mananci in rest ca degeaba mananci cereale de dimineata daca la parnz mananci de la fast food.

| cretzulina22 explică (pentru fratiikaramazov):

Asa este, ai mare dreptate! Pai eu am grija si in rest, sunt la dieta de 9 zile, nu am voie sa depasesc 1771 kcal, iar fast foodul nu mai stiu nici cum arata, chiar dc am pofte marihappy.

| corinusdeplus a răspuns:

Sincer,am avut o perioada in care eram inebunita dupa cele cu fructe de la fitness, dar mi-a trecut si am descoperit ceva si mai delicios:vitalis cu extra nuci.Nu cred ca sunt nici una nici alta pentru slabit, decat daca mananci de 2 ori pe zi cereale si seara o gustare usoara.Asa scrie parca si pe ele.Decizia este a ta, dar eu una iti recomand vitalis cu extra nuci pentru gusthee hee

| cretzulina22 explică (pentru corinusdeplus):

Eu nu puteam inainte nici sa aud de cereale,nu sa le mai si mananc,acum imi plac,nu la nebunie,dar nici cu scarba nu le mananc. Cele de la Vitalis cred ca au mai multe calorii, data viitoare cand merg la cumparaturi, o sa ma uit cate calorii au!happy Nu stiu dc manaci de 2 ori pe zi,eu consum doar dimineata,ajuta la digestie, asta stiu din experienta! Eu oricum incerc sa am grija la ce mananc, nu am voie sa depasesc 1771 kcal,e f greu sa ma incadrez, dar nu imposibil, iar sportul de 3 ori pe saptamana isi spune cuvantul!

| KiddaBăă a răspuns:

Miamiii =p~

| lalagueswhosong a răspuns:

Mie nu imi plac!(la gust ma refer)Dar cred ca sunt bune.