| Cristinaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce pareere aveti despre cerealele fitness?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Sincer, cele cu ciocolata si cele cu fructe sunt asa de buneee!; x
Iti recomand sa iei, chiar daca sunt mai scumpe, chiar sunt bune si te ajuta sa slabesti cam 1kg daca mananci timp de 2 saptamani in fiecare dimineata.

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru Aleqa):

Eu am de cioco. nu vreau sa incerc de fructe :-ss ajuta la slabit?

| Aleqa a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Da, eu am mancat doar o saptamana, si de la 45 kg, am ajuns la 44, 5 kg... Ramai la cele de ciocolata daca-ti plac, ajuta pentru ca au cerealele normale ulte vitamine in ele. Ciocolata e doar de gust, dar sunt foarte bune!

| Kasia a răspuns:

Foarte nesanatoase

| giulia224 a răspuns:

Eu ti le recomand pe cele simple sunt delicioase si te ajuta sa slabesti

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru giulia224):

Dar cele cu cioco nu-s bune pentru cura?

| BoOoMbOnik a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Nu... atata timp cat ciocolata nu este permisa intr-o cura de slabire nici produsele care conin ciocolata nu sunt. sincer, eu am mancat si am incercat sa tin regim cu aceste cereale si nu au dat nici un rezultat. iti recomand daca vrei sa slabesti sa renunti la ele si sa mananci fulgi de porumb daca gasesti fara zahar sau orice cereale care nu contin zahar. cele fitnes au zahar si ingrasa