| BiancaDenisa a întrebat:

Ce pot folosi pentru a scapa de cosuri(dar sa nu fie produse care se elibereaza pe baza de reteta medicala). Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Cauta in farmacii creme cu extract de namol din marea moarta. Daca iti cumperi o crema dinasta ia-ti una si de fata pentru ca de la extractele de namol iti usuca foarte tare fata.
PS:scapi de cosuri in maxim 30 de minute.
Sper ca te-am ajutat.happy

| HelloKitty20 a răspuns:

ia zineryt

| alex921 a răspuns:

Eu zic sa le lasi asa.ca trec singure.si am folosit tot felul de creme si treceau, dar reveneau imediat.Lasa-le sa se usuce!

| gιRlҝiιзR a răspuns:

Io folosesc ca un lichid se numeste craityhappy mie mi-au trecut sper sa te ajute