| d3utzsa a întrebat:

ce vitamine as putea sa iau sau ce sa fac sa am pofta de mancare? vreau sa mai ma ingras macar 5 kg dar nu pot deoarece nu am pofta de mancare..am inceput sa iau multivitamine si minerale dar degeaba.ce pot sa iau sa mai mananc? am inteles ca de la vitamina c mananci fff mult dar nu stiu daca o fi buna.a incercat-o cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SnoopDog19 a răspuns:

Eu am loat un sirop SanosVit

| d3utzsa explică:

SweetCristina nu am tinut nici o cura de slabire si am fost si la medicul de fam dar m-a dat dracu de ce m-a rezolvatlaughingmi-a sp sa ma duc sa cer la farmacie ceva.si tin sa mentionez ca am 19 ani 1.63 si 47 de kg

| SweetCristina a răspuns:

Poi vitamine de alea care se face ca sucul alea iti face mare pofta de mancare daca iei mai multe...tu ce faci sa nu ai pofta de mancare?big grin

| d3utzsa explică (pentru SweetCristina):

CristinaLoveSely nu fac nimic.pur si simplu nu pot sa mananc.adik mananc pe la 12 cand ma terzesc si apoi seara pe la 9-10

| SweetCristina a răspuns (pentru d3utzsa):

Poi tu ai o problema eu iti recomand sa te duci la doctorul tau personal sau de familie(daca nai mergi la orice doctor)si ii spui problema ta si sigur iti va da el ceva cu care te va ajuta sa te ingrasi! happy

| SweetCristina a răspuns (pentru d3utzsa):

Nu este normal! Tu ai tinut cura de slabire?

| Alyn13 a răspuns:

Pentru ingrasat si pofta de mancare sunt foarte buna complexele de vitamine. sunt cele mai bune

| PiticaLuii008 a răspuns:

Scumpă, nu are rost să cumperi toate vitaminele.Degeaba. Vitaminele astea nu o să te ajute cu nimic. Din potrivă doar când ai să creşti mai mare cu măcar 2 ani o să te îngraşi singură foarte mult.[Crede-mă a încercat 2 vecini de ai mei.]. Încearcă mai bine să mânâncii fructe în fiecare zii, dulciurii muuulte love struck sau să mânâncii cu calorii dacă vreii să te maii îngraşi.
Cuplăcere! :*

| ralukaramona a răspuns:

Poti sa iei vitamina c. sa stii ca este foarte buna!

| DarkGirl17 a răspuns:

Buna!
Poti incerca UPSAVIT.