| anonim00000000000000000000 a întrebat:

Buna, cel mai bun program de exercitii pentru slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Buna.Cumpără cartea"Gata cu grăsimea incapatanata" de Jorge Cruise(editura Act și Politon) și vei afla foarte multe despre slăbit, sport, alimentație, viață sănătoasă și eliberarea de stresul din cauza kilogramelor in plus.
Cartea sau audiobookul acesta poate fi profesorul tau pentru slăbit și mai ales o sa înveți programul Think Fit, Eat Fit, Move Fit.

https://actsipoliton.ro/Jorge-Cruise-gata-cu-grasimea

Recomand! Succes!

| RAY a răspuns:

Sportul nu slabeste, eu daca consum 2500 de calori dar rata mea metabolica este de 1700 si bag sport 500 de calori ma voi ingrasa chiar, alimentatia inseamna 70%, sportul 30% =in privinta mea, alergarea, tabata, insenity