| simonik080 a întrebat:

cine poate sa imi recomande si mie niste arzatoare de grasimi mai puternice. as vrea sa slabesc vreo 18 kg in maxim 2 luni fac si kangoo jumps tin si dieta dar as vrea sa iau si ceva arzatoare :d. ce e mai bun UNIVERSAL Animal Cuts, LIPO 6 BLACK - NUTREX sau Hydroxycut Hardcore X - MuscleTech?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Medicul nu recamanda mai mult de 20 Kg/an. Pentru asa ceva recomand ceva natural: suc de rosii cu un pic de zeama de lamaie. Un pahar- doua pe zi.