| simonik080 a întrebat:

cine poate sa imi recomande si mie niste arzatoare de grasimi mai puternice. as vrea sa slabesc vreo 18 kg in maxim 2 luni fac si kangoo jumps tin si dieta dar as vrea sa iau si ceva arzatoare :d. ce e mai bun UNIVERSAL Animal Cuts, LIPO 6 BLACK - NUTREX sau Hydroxycut Hardcore X - MuscleTech?

4 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Recomand lipo 6.

| simonik080 explică (pentru SpaNu88):

Ai folosit? ce rezultate ai avut? dau funda big grin

| SpaNu88 a răspuns (pentru simonik080):

Am folosit si cel putin la mine merge brici, rezultatele au fost bune, dar nu cred ca are importanta asa mare deoarece nu cred ca ai alimentaia mea. sa slabesti 18 kg ai nevoie de minim 2 cutii. sa ma anunti cum merge treaba. succes

| simonik080 explică (pentru SpaNu88):

Ok. dar mai exact rezultatele tale care au fost? timp si kg :d

| simonik080 explică (pentru SpaNu88):

Ce lipo 6 ai luat? black, black hers, hers sau caps?

| SpaNu88 a răspuns (pentru simonik080):

Lipo 6 normal cu 120 capsule timp de ~1 luna. 11kg

| simonik080 explică (pentru SpaNu88):

Ok. o sa incerc sa vedem :-p

| ellutza a răspuns:

Ceai verde cu multa zeama de lamaie si apa bauta cu zeaza de lamaie (stoarsa atunci, nu helas sau altceva).

| simonik080 explică (pentru ellutza):

Nu isi fac efectul asa repede ca si suplimentele mai sus mentionate sad

| Marius96 a răspuns:

Nu prea ai ce lua, deoarece suplimentele enumerate de tine sunt termogenice (cresc temperatura corpului), iar acum este destul de cald, nu se merita sa iei deoarece supui la prea mare efort inima (ca sa creasca temp. corpului si pulsul, trebuie sa bata mai repede inima)
Eu zis ca ar ajunge 1000mg (1gr) de L-carnitina in ziua antrenamentului.
Sau daca nu te multumeste ai putea lua si un T-Lean de la Now Foods, l-am incercat si este superwinking, doza o iei asa cum scrie pe ambalaj NU mai mult NU mai putin.

| simonik080 explică (pentru Marius96):

Cat se poate slabi cu l-carnitine si t-lean. adica mai bine spus tu ce rezultate ai avut?

| Marius96 a răspuns:

Deci, eu nu contest acele suplimente, sunt foarte bune, am incercat o parte din ele, dar nu pe toate.
Eu ti-am zis ca nu este prea indicat sa le iei cand afara sunt 30 de grade, deoarece temperatura corpului creste, dat. caldurii mari, daca mai iei si acele suplimente TERMOGENICE at, corpul va fi foarte incalzit si vei solicita prea multe inima.
Eu am slabit cam 4kg. pe luna cu L-carnitina, T-Lean, Slimaluma Plus + o dieta ketogenica (cauta pe google), si foarte importanta este odihna (dormeam in timpul zilei 3 ore + noapte inca 9 ore = 12 ore )

| simonik080 explică (pentru Marius96):

Ok o sa va spun peste 2 luni rezultatele mele big grin