| razex16 a întrebat:

Buna cine stie dc ma doare in partea dreapta jos spre buric cam pe akol am fost la dorcor si a zis ca nu e apendicita ma doare cam de 2 luni ma doare dupa ce beau ceva gazos sau daca ridic ceve dar cand alerg nu simt nimic doar daca incord muschi de la abdomen, daca ma apas pe burta nu simt nici o durere sau ceva neobisnuit ce poate sa fie poate ca am racit la rinichi sau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Safire17 a răspuns:

Asa am sie eu si nu e apendicita

| emmaemmanuella a răspuns:

Probabil nu e apendicele dar in curand s-ar putea sa fie...si mie tot asa mi-au spus ca nu este si dupa cateva luni eram in sala de operatie.eu te sfatuiesc sa mai consulti si alti medici...bafta si sanatate multa