| razex16 a întrebat:

am o durere jos la burta intr-un drept cu buricul de vreo 2 luni ma doare asa doar cand fac abdomene sau cand ridic ceva, cand imi incordez muschi de la burta si cand tusesc... Oare ce am deci sintome de vomitat sau alte cele nu. Am facut si exerciti de apendicita sa ridic picioru si etc daca ma apas nu ma doare eu nu stiu zona in care ma doar doar simt ceva jenant acolo.De alergat pot sa alerg cat vreau eu sau sa fac alte cele. Am baut vreo 2 luni apa nepotabile oare sa fie de la ea sau ce pot sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| cockye a răspuns:

E si de la apa poate era infectata apa mai asteapta daca te va durea in continuare du-te la doctor dar inainte spune-i mamei tare. Sper sa te faci bine.Pa, pa!happy