| DianusIoana a întrebat:

Buna! Cineva din jud Dâmbovița? As dori pareri, daca cunoașteți, despre doamna doctor oftalmolog Petre Cătălina de la Spitalul Găești, daca este buna si ok ca medic.As dori sa o duc pe bunica mea la un consult la dansa. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ar fi să-ți răspundă chiar dna Petre Cătălina?!laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai prost cadru medical pe care l-am întâlnit. Nici nu o pot numi cadrul medical, poate tentativa de cadru medical. Vorbește foarte urat și da tratament la mișto, asa s-a exprimat. Feriti-va cat puteti! 0 stele, nimic
Asta a scris cineva.Du-te alt-undeva.