| luap321 a întrebat:

Buna!
Credeti ca e normal sa am par pe aproape tot penisul?
Dau funda...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| stefan0911 a răspuns:

Nu e normal deoarece cand vrei sa urinezi se uda acel par si o sa se ude si hainele si o sa para ca ai facut pe tine...am patit...

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Depinde de corpul fiecaruia. Este normal. Sfatul meu este, totusi, sa nu-l lasi acolo. Rade-l.

| NoNameqed a răspuns:

Mie nu mi se pare ceva ineregula, asa are absolut orice baiat laughing, bine nu chiar pe tot dar acum depinde de corpul fiecaruia