| Manns a întrebat:

Salut, credeti ca e normal ca la 15 ani sa am penisul de aproape 17 cm si 4 cm grosime?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In miciun caz NU este exclusa posibilitatea ca la varsta de 15 ani, marimea penisului tau sa fie cea precizata. Dimensiunea penisul tau poate fi apreciata ca fiind mare/peste medie, insa nu poate fi considerat ca ar fi exagerat de dezvoltat. Bineinteles cu conditia ca masuratoarea sa fie corect efectuata. big grin

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de unde l-ai masurat. Unii il masoara de la buric.

| Manns explică (pentru darrio2007):

Eu l am masurat de la jumate :/

| darrio2007 a răspuns (pentru Manns):

Jumatea de la radacina sau de la varf?

| Manns explică (pentru darrio2007):

Sa inteleg ca tie ciuda ca nu ai si tu asa ceva?happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Manns):

Hă,hă, crezi că sunt chiar asa de fraier sa-mi tai din ea?

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa-l masori cu rigla PESTE penis, nu sub penis si vei vedea ca este mult mai mic in realitate!

| Manns explică (pentru Violleta2022):

Ho doamna ca nu masor sub penis stati linistitawinking l am masurat cu rigla pe ''deasupra''

| Sofer a răspuns:

Destul de normal la vârsta ta.

Răspuns utilizator avertizat
| ionutwer a răspuns:

Frate e mic eu la 14 ani am de 20cm