| ღHoneyBunnyღ a întrebat:

Buna:*
Crest 3D White Whitestrips poate fi kamandata numai de pe site?

sau se gaseste si in magazinebig grin?

funditabig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MuresanVlad a răspuns:

Daca vorbesti despre pasta de dinti, sa stii ca m-am uitat pe tot pe internet si chiar nu am gasit nici magazin din Romania care sa vanda aceasta chestie, la magazine precum Target sau Walmart. Cred ca cel mai bine e sa comanzi de pe net, de pe Amazon.com (totul e mai ieftin acolo, Drugstores.com si CVS.com...