| Crizata a întrebat:

Buna happy! Cu toata rusinea din lume va intreb : Cum pot obtine un bronz dragut stand in casa? Am pielea foarte deschisa. Ce pot folosi pentru a obtine bronzul? Si in cat timp? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

In acest caz tot ce poti sa faci, e sa te dai cu un autobronzant (spray sau crema, ti-as recomanda spray). Cam in 4-6 ore vei avea un bronz auriu, frumos si uniform, daca intinzi crema/solutia lichida bine. Succes!winking

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Crizata, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

| Dianné a răspuns:

Nu sunt de acord sa mergi la solar.De ce?straight faceAcolo a fost o ruda de`a mea si acum are o boala de piele.nu mai stiu cum se numea, dar, in fine.happydu`te sa te bronzeze soarele, nu fel de fel de creme big grinBine.asta e sfatu` meuhappy.

Pupici:*

| 80Cris a răspuns:

Autobronzant Avene. Eu iti recomand sa te dai o data pe zi, cel mult 2-3 zile la rand, caci ai pielea deschisa la culoare. Dupa aceste aplicari bronzul se va duce dupa vreo saptamana. jumate. Trebuie sa stii ca inainte de a te da cu autobronzant trebuie sa-ti exfoliezi pielea, sa o cureti cu ceva mai abraziv, cu o perie pentru dus sau un buretel mai aspru.

| Tom a răspuns:

Te dai cu fond de ten daca vrei sa te bronzezi in casalaughing). Daca nu stai la soare nu ai cum sa te bronzezi. Te intinzi la soare si te dai cu ulei de masline si ai sa te bronzezi destul de repede sau daca vrei te poti duce la solar.Deasemenea sunt si creme de plaja care te ajuta la o bronzare accelerata dar in casa nu au nici un efect.In cel mai rau caz stai pe balcon sa te prinda putin soarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori folosesti autobronzant,ori faci plaja pe bloc

| zonik93 a răspuns:

Cu crema autobronzanta big grin
Eu am de la avon sj e foarte bunabig grin
Skin so soft.:X
Iti recomand sj tie :*

| roxanaaaaaa_3049 a răspuns:

Poti folosi produsele de bronzat de la Avon sunt foarte bune! sunt cele marobig grin

| Diana_1691 a răspuns:

Poți încerca cu creme și spray-uri autobronzante sau ai putea merge la solar, deși nu este prea sănătos pentru piele. De asemena și bronzarea organica este o soluție.

Sper ca te-am ajutat. happy