| Adriana294 a întrebat:

cum as putea scapa de durerile de stomac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medicul de familie! Nimeni nu este medic aici si fara consult numai un idiot ti-ar putea spune un tratament.

| CuriousStuff a răspuns:

Sa ai grija la ce si cat mananci si daca durerea persista si dupa un regim cat de cat mai echilibrat atunci mergi la medic ca sa descoperi cauza acelei dureri. Pentru ca degeaba tratezi durerea daca nu-i gasesti si tratezi si cauza.

| gemeni6226 a răspuns:

Mancaruri sanatoase, apa plata si ceai de menta combinat cu sunatoare sau musetel.

| Piculist_Mihaela_1994 a răspuns:

Micșorează nivelul de stress, mănâncă regulat și nu consuma carbogazoase.

In orice situație consulta medicul de familie