| Adriana294 a întrebat:

Buna cum as putea scapa de matreata as vrea niste remedi naturale

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Cele mai bune sampoane contra matretii sunt,, WASH & GO'' si,, HEALTH and SCHOULDERS", dar mai intai sa speli bine cu apa calda si cu sapun si sa freci bine, cladsti bine si apoi poti sa dai cu mult sampon si lasa parul plin de spumele de sampon sa stea cateva minute si apoi poti sa speli bine si apoi sa clatesti!

| ALGator a răspuns:

Samponul Selsun. Aplica instructiunile de pe prospect.

| andrabella a răspuns:

SpalTe cu fructe de
Nuc cauta in farmacie sampon de nuci natural la plafar

| TacaPaca a răspuns:

Ştim că mătreaţa ne da bătai de cap tuturor. Eu folosesc de 2 săptămâni Seboderm şampon şi spun din toata inima că m-a ajutat în combaterea mătreţii.
Baftă!