| ColorfulRainbow a întrebat:

Cum pot sa slabesc la picioare?
Ajutati-ma sad!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Da` ce-i asa rau sa ai ciolane? Sunt bune la atletism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananci fructe legume, schimbi painea alba cu paine integrala.FOARTE mult sport mai ales pentru antrenarea picioarelor:alergari, genoflexiuni, sarituri cu coarda etc.Pentru rezultate mai bune ar mai fi sa bei minim 2litri de lichide in special apa, ar trebui sa mananci multe fructe si legume si bineinteles FARA fast-food si mancare grasa

| Gabitzu246 a răspuns:

Cel mai bine faci genoflexiuni sau sa alergi pe nisip cu greutati pe picioare

| hellaw a răspuns:

Eu vreau sa ma ingras la picioarelaughing)

| daddy001 a răspuns:

Mai taie din ele da. leeee dq! happy