| yourfriend_1956 a întrebat:

Cum sa slabesc de pe >picioare?

Răspuns Câştigător
| alice_6789 a răspuns:

Pai cred ca cel mai bine ar fi sa faci genoflexiuni sau stai pe marginea scaunului si incerci sa ridici picioarele la 90 grade... dar sa stai dreapta... succes

P. S.: Daca nu ai inteles lasa-mi un mesaj privat si iti explic mai bine...

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sunt multe moduri, multe exercitii, genoflexiuni, alergare, atletism, aerobica...sunt multe...

| maryana5 a răspuns:

Condu tractoru'! rolling on the floor

| Leea1234 a răspuns:

Alergatul!
de 4 ori pe saptamana cam 1km... daca poti mai mult, mai bine!
asa ai sa ai picioare frumoase... si niste fese de invidiat!

| danutza a răspuns:

Atletism happy

| Ianaaable a răspuns:

Facand exercitiihappy jogg, genoflexiuni, flotari (daca potitongue)

succes! happy

| oranya a răspuns:

Incearca si mersul pe bicicleta. La mine a functionat! And I feel so good!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin alergat, mersul pe bicicleta sau chiar fitness acasa special pentru picioare. happy