| Claudelu143 a întrebat:

Cum pot scapa de cicatricele lasate de acnee? Cea mai bun raspuns primeste fundita.

Va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ciresik80 a răspuns:

Destul de simplu cu o crema de fata care contine vitamina e sau cu cicatrizin il gasesti in farmacii, crema de fata amestec-o cu un pic de ulei de masline.

Răspuns utilizator avertizat
| Claudelu143 explică:

Chaiar rezolva cicatricele chiar si alea care nu sunt recente?

| bogdan400 a răspuns:

Aceiasi problema o am si eusad