| dariatulbure a întrebat:

Cum pot scăpa de durerile la coloană prelungite la fesă si apoi la picior?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| jmekerashu a răspuns:

Salut. Se prea poate sa fie vorba de o hernie de disc - http://www.i-medic.ro/boli/hernia-de-disc

Dar nimenu nu te poate diagnostica pe TPU. Mergi de URGENTA la MEDIC!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce spui tu este pe fond nervos.Pentru ca durerea merge pe nervul piciorului.Un medic specialist stie mai bine.Asta nu tine de sfaturi.

| dariatulbure explică:

Am fost la mai mulți medici care mi.au dat tratamente dar tot mă doare!

| jmekerashu a răspuns (pentru dariatulbure):

Încercă la alții. Nu e chiar încurăjător, dar altă opțiune nu există.