| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Buna happy! Cum pot slabi in zona soldurilor big grin? O prietena mi-a spus ca pantaloni cu talie joasa mi-a deteriorat corpu(ma refer la solduri. Le am largi sad )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| queerkulture a răspuns:

Ce tampenie; auzi, ti s-au largit soldurile din cauza pantalonilor cu talie joasa...
Nu poti sa elimini grasimea de pe o singura parte a corpului, cand slabesti, slabesti de peste tot.

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Cea mai buna modalitate de ingrosare si modelare armonioasa a coapselor si gambelor se face prin sport sustinut, sub supraveghere si urmand sfaturile unui antrenor de sport, cel putin pentru perioada initiala. Ca alternativa, stimularea musculara practicata in cabinetele de estetica corporala poate ajuta sau potenta efectele sportului.

| PinkPanther a răspuns:

Pantaloniii cu talie joasa nu au cm sa iti deterioreze corpul, asta e o tampenie. Exista ceva exercitii de modelare dar astea ti-le poate recomanda un antrenor, iar de slabit nu poti sa slabesti doar intr-o zona a corpului, slabesti peste tot

| KaterinaPetrova a răspuns:

rolling on the floor) prostii

soldurile le ai largi pentru ca asa trebuie
.ai bazinu larg.trb sa incapa undeva un viitor fat

si in plus esti la pubertate. nu stiai ca la fete se maresc soldurie? tu vrei sa ramai ca si cum erai la 10 ani? nu se poate

nu trebuie sa faci nimic sa slabesti
fiecare fata difera

| Bellatris a răspuns:

Se refera ca blugii cu talie joasa, purtati pe o perioada indelungata, strang pielea de sub solduri, aceasta strangadu-se la linia lor in sus. Poate ai putea cu un aparat cu vibratii.

| Tiara81 a răspuns:

Eu cunosc o firma ff buna unde slabesti in toate partile corpului.se numeste Herbalife.acolo mananci niste seicuri zi de zi si sunt si ceva tablete.eu iti dau un numar de telefon daca vrei sa te informezi mai bine.Mama mea se ocupa cu asa ceva iti voi da numarul de telefon pe mesaje
Mult succes!