| cineva042 a întrebat:

Cum pot vedea cate kilograme am? Nu am cantar acasa, nici prietenii nu au si va rog sa nu-mi dati raspunsuri ca sa zica sa merg la doctor. Voi cum ati aflat cate kilograme aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Raniia a răspuns:

Daca esti elev ai cantar la cabinetul scolar.Asistenta din scoala ta trebuie sa-ti faca ex de bilant si atunci vei afla greutatea.

1 răspuns:
| giony54 a răspuns:

La orice policlinica au cantar pe hol si te poti cantari fara sa mergi la medic.