| imStorm3r a întrebat:

big grin De ceva zile ma tot simt asa deranjat la piept.
Eram intr-o seara cu un prieten si eu care is inalt si vreau sa fac pe smecherul incerc sa sar sus la creanga unui copac.
Nu am picat sau ceva de genul dar cand am sarit cu putere in sus am simtit ca si cum mi-ar fi dat cineva cu pumnul tare in piept.
Poate e un fel de "intindere" sau cum sa ii zic ca nu am facut incalzire...
Mi s-a mai intamplat inainte dar asta a durat ceva mai mult. Funda big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

E normal, sa stii ca puteai sa mori daca ti se taia respiratia sau se rupea ceva in tine. Nu e de joaca dar la 10 12 ani te dai smecher sa le arati altora ca esti tare ca tu esti seful ca sa zic asa.