| anonim_4396 a întrebat:

Buna, dacă azi dimineata am luat Parasinus, pot acum sa iau Theraflu? La mine Parasinus nu isi face efectul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SweetbutPsychoGirl a răspuns:

Depinde cate ore au trecut...
Eu am luat ibuprofen si dupa o ora antibiotic. si am vomitat toata ziua.
Trebuie sa treaca un anumit interval orar. Daca ai luat dimineata ..Acum poti lua, pentru ca a trecut destul.

| Clabuc a răspuns:

Da, poti sa iei. Sa nu depasesti 3 g paracetamol.