| joghu22 a întrebat:

Salut! In urma cu 3 zile, am răcit. Am luat strepsils, theraflu si parasinus. Si astazi am tras un pui de somn si am transpirat, si am avut si diaree. Este normal? Am mancat dimineata doar un peste la grătar si 2 oua. Alte simptome nu am, temperatura este de 36 grade, tuse nu prea am, ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Vezi sa nu ai covid. Ce simptome mai ai? Vezi ca 36 de grade este extrem de putin.

| joghu22 explică (pentru aXy99):

Nu am niciun simptom decat gâtul ma supara. Gust si miros am!

| aXy99 a răspuns (pentru joghu22):

Atunci de unde stii ca ai racit daca n-ai niciun simptom?

| Smolbean a răspuns:

Indigestie

| Marian12123 a răspuns:

Poate de la asa multe medicamente ai avut diare. Asa sunt si eu când răcesc nu am temperatura dar când ma pun la somn transipri de mor dar dimieta sunt vindecat, prin transpirație iese răceala de asta când faci un duș cald trece rapid răceala ca transpiri. Eu recomandă să cumeri Coldrex si o baie fierbinte dimineață sau in 2 zile vei fi vindecat. Eu si familia mea așa facem când subtem răcit, multă sănătate.